Курси підвищення кваліфікації голів ОСББ

Для охочих стати керівниками житлових будинків цього тижня вперше в Рівному розпочались курси підвищення кваліфікації.

Перше заняття відбулось 15.04.15р в приміщенні Інституту післядипломної освіти Національного університету водного господарства.
Загалом навчання триватиме 10 робочих днів – до 25 квітня 2015 року. По закінченні слухачі отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка.

Це – «пілотний» проект, який цього року вперше запускає наш Інститут. У першу групу набрали 25 охочих до нових знань. Більшість з них – голови діючих ОСББ чи ЖБК, а також ті, хто прагне в майбутньому працювати в житловій сфері. Левова частина слухачів – люди старшого віку, які мають вищу освіту і фах, але бажають розширити власні знання або здобути нові – з юридичних, економічних та організаційних аспектів управління ОСББ.

Курси розраховані на голів, членів правління та  інших представників ОСББ або організацій, чия діяльність пов'язана з управлінням та обслуговуванням житлового фонду. А також – власників житлових будівель, що бажають створити ОСББ, взяти благоустрій та управління будинком у свої руки. Загалом курс корисний як для початківців, так і для досвідчених фахівців в галузі управління багатоквартирними будинками.

Планується, що такі курси стануть постійними, тому вже оголошено набір у наступну групу.

Детальну інформацію про курси можна отримати за адресою м. Рівне, вул. 24 Серпня, 11.

Прийом здійснюється щодня з 9.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00).

Тел. для довідок: (0362) 633-968.