Курси підвищення кваліфікації для сертифікованих інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів

Курси підвищення кваліфікації для сертифікованих інженерів-землевпорядників та  інженерів-геодезистів

Інститут післядипломної освіти Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне) відповідно до угоди про співпрацю  із Держгеокадастром України № 50-Г від 31.03.2016 проводить курси підвищення кваліфікації з 12.06.2017р. для сертифікованих інженерів-землевпорядників та для інженерів-геодезистів з подальшим отриманням свідоцтв про підвищення кваліфікації та їх дублікатів.

Навчання проводиться згідно до ст.ст. 66, 68 Закону України «Про землеустрій», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України «Про питання сертифікації інженерів-землевпорядників та інженерів-геодезистів» №11 від 28.012016 р., зареєстрований в Міністерстві юстиції України 19 лютого 2016р. за № 265/28395 та у відповідності до вимог щодо програм підвищення кваліфікації інженерів-землевпорядників (Рішення Кваліфікаційної комісії від 24.01.2013 № 2 із змінами від 29.08.2013 № 17) і інженерів-геодезистів (Рішення Кваліфікаційної комісії від 20.02.2013 № 3).

Навчальний процес забезпечують провідні фахівці у сфері земельних відносин, досвідчені викладачі кафедр землевпорядного профілю Національного університету водного господарства та природокористування. Серед них члени-кореспонденти  та академіки галузевих академій, доктори наук, професори. До освітнього процесу також долучаються висококваліфіковані фахівці з виробництва.

За результатами навчального курсу здійснюється підсумковий контроль знань (тестування) до якого залучаються не менше трьох представників Кваліфікаційної комісії.

Рішення щодо видачі свідоцтв про підвищення кваліфікації сертифікованим інженерам-землевпорядникам та інженерам-геодезистам, які пройдуть навчання в Інституті післядипломної освіти НУВГП прийматимуться Кваліфікаційною комісією на черговому засіданні.

Зацікавлені у підвищенні кваліфікації особи подають:
- заяву;
- копію паспорта (1, 2 сторінка);

- копія ідентифікаційного номера;
- копію кваліфікаційного сертифіката інженера-землевпорядника  або інженера-геодезиста (крім осіб, які підвищують кваліфікацію після позбавлення кваліфікаційного сертифіката за рішенням Кваліфікаційної комісії);
- копію диплому про закінчення вищого навчального закладу за відповідними спеціальностями.

Вартість навчання – 2500 грн. (без ПДВ).

Оплата здійснюється шляхом перерахування коштів на рахунок університету.

Банківські рахунки:

ІПО НУВГП, 33028 м. Рівне, вул. 24 Серпня, 11

Код 02071116

Р/р 31253265113871

МФО 820172

Банк одержувача:  Держказначейська  служба України, м. Київ, за навчання в ІПО НУВГП

За додатковою інформацією звертатися за адресою:

Інститут післядипломної освіти Національного університету водного господарства та природокористування.
33000, м. Рівне, вул. 24 Серпня, 11
Контактні телефони: (0362) 633-968, e-mail: ipo@nuwm.edu.ua
Відповідальна особа: Жидик Ірина Анатоліївна, 098-754-53-03.