Курси із перепідготовки військовослужбовців в Інституті післядипломної освіти

Інститут післядипломної освіти продовжив співпрацю з ГО «Західний регіональний центр сприяння перепідготовці та соціальній адаптації військовослужбовців». 25 травня 2015 року на базі Інституту розпочались курси із перепідготовки військовослужбовців, які плануються до  звільнення в 2015-2016 роках та звільнених у відставку та  в запас, за спеціалізованою програмою «Менеджмент безпеки бізнесу». Програма розрахована на 350 годин, із яких 30 годин - це стажування в службах охорони та безпеки. Фінансування даного проекту здійснюється за кошти НАТО у рамках спільного проекту з Міністерством Оборони України. Після закінчення навчання слухачі отримують свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка та міжнародні сертифікати.