Делегація студентів та викладачів ДВНЗ «Червоноградського гірничо-економічного коледжу» відвідали університет

На запрошення керівництва університету 19 квітня 2018 року до університету з ознайомчою метою прибула делегація викладачів та студентів ДВНЗ «Червоноградський гірничо-економічний коледж» на чолі з директором Сольваром Любомиром Михайловичем.

Приємно відмітити, що приїзд  студентів та керівництва коледжу в наш університет має свою традицію. Вже декілька років підряд студенти коледжу приїжджали в університет з ознайомчою метою і кожного року не менше 100 із них вступили в наш виш. На сьогодні більше 250 студентів з коледжу є студентами нашого університету. Делегацію в конференц-залі зустріли проректор з науково-педагогічної, методичної та виховної роботи Олег Анатолійович  Лагоднюк та директори  інститутів.

Зустріч пройшла в доброзичливій та дружній атмосфері. Після виступів та вручень викладачам та студентам коледжу подарунків відбулась екскурсія по головному корпусу, відвідування музею університету, сьомого корпусу та студмістечка.

Відбулась також зустріч ректора університету професора Мошинського Віктора Степановича з керівництвом коледжу, на якій обговорили питання подальшої співпраці.

З приємним враженням від перебування в університеті студенти коледжу відбули додому, але з бажанням повернутись в м. Рівне в якості студента Національного університету водного господарства та природокористування.