Зустрічі із слухачами Профільної школи бізнесу Рівненського міського ПДМ

Продовжуємо традиційні зустрічі із слухачам Профільної школи бізнесу Рівненського міського Палацу дітей та молоді. У відповідь на поставлені на нещодавньому економічному уроці проблемні питання старшокласники обговорюють важливість об’єктивних звітних даних за результатами господарювання, наводять «живі» приклади з практики соціального забезпечення працівників, наслідки приховування випадків недотримання підприємствами регіону правил екологічної безпеки довкілля (в результаті – маємо забруднення земель, річних вод Усті тощо). В дискусії беруть участь як слухачі Школи, так їх наставники, наші кращі студенти – магістри. Як результат -  запрошення на продовження дискусії в стінах нашого університету, зокрема, кафедри обліку і аудиту  одержали  практично всі учасники з числа завтрашніх випускників. Нам буде що послухати на студентських конференціях! Головне – не підвести амбітні юнацькі надії!  (фото: 19 жовтня 2018р. – черговий економічний урок)

Професор кафри обліку і аудиту Світлана Левицька

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку