Зустріч викладачів кафедри менеджменту НУВГП із учнями старших класів Тучинської ЗОШ

20 січня у Тучинській СШ проведено зустріч викладачів кафедри менеджменту НУВГП із учнями старших класів. Заслухано результати науково-практичних досліджень учениць Сачук А.В. (біологічні науки) та Зайченко М.В. (економічні науки) на тематику ефективності садів волоського горіха. Практичними результатами є пошук та біологічний опис властивостей форм горіхових дерев. Заслуховування та рецензування робіт провели доцент, к.с.-г. н. Судук О.Ю. та професор, д.е.н. Скрипчук П.М. Незабаром роботи будуть заслухані на районному та обласному конкурсі МАН. Побажаємо успіхів молоді у гарній і потрібній справі.

У рамках роботи гуртка "Екоменеджер" із учнями старших класів проведено майстер-клас із вирізнення якісної (екологічної та органічної продукції). Цікавою виявилась розмова про спеціальності у НУВГП. Питання які задавали найбільше: Як стати успішним? Які нові спеціальності пропонує вуз? Що практичного навчає НУВГП? та інші.

Результатом роботи є постійно дружні відносини та бажання знову зустрітись.