Зустріч студентів з представником Головного управління ДФС в Рівненській області

07 березня 2018 р. відбулася зустріч студентів першого курсу (група ОА-11) спеціальності «Облік і оподаткування» ННІЕМ із старшим державним ревізором-інспектором відділу прогнозування та аналізу надходжень податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Рівненській області Шорніковою С. В.

У ході зустрічі вона проінформувала про те, що зараз проходить кампанія декларування доходів громадян за 2017 рік. Окремо зупинилася на переліку документів, які потрібні для реалізації права на податкову знижку, зокрема з навчання.

Учасникам зустрічі були роздані друковані матеріали з роз’ясненням щодо переліку витрат, які включаються до податкової знижки та переліку документів, необхідних для отримання податкової знижки (навчання).

Шорніковою С.В. було запропоновано студентам бути податковими волонтерами на період декларування доходів громадян. Стати волонтерами виявили бажання 11 студентів.

Щиро вдячні представнику Головного управління ДФС у Рівненській області за цікаву розповідь та можливість поєднати навчальний процес з практичними навиками.

Куратор групи ОА-11 Бондарєва Т.Г.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку