Зустріч колективу ННІЕМ із представником Люблінської Політехніки

Уже не вперше в стінах нашого університету колектив Навчально-наукового інституту економіки та менеджменту має нагоду поспілкуватись із іноземними колегами. Цього тижня під час візиту до НУВГП делегації з Люблінської Політехніки відбулась зустріч уповноваженої декана у справах іноземних студентів факультету менеджменту Йоланти Слонєц із викладачами та студентами ННІЕМ.

Пані Слонєц вже має досвід співробітництва з нашим інститутом, однак на зустрічі були погоджені напрямки подальшої співпраці як в навчальній, так і в науковій роботі. Із зацікавленістю завідувачі кафедр та викладачі сприйняли можливість спільних наукових грантових досліджень, а студенти – навчання з можливістю отримання подвійного диплому. Щиро сподіваємось, що задумане вдасться реалізувати.

Заступник директора ННІЕМ Олена Дорошенко

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку