Журналістів плекатимуть у НУВГП

14 листопада 2018 року в інституті економіки та менеджменту відбулася зустріч студентів журналістики, інформаційної, бібліотечної та архівної справи, релігієзнавства, державного управління з представником Національної Ради телебачення та радіомовлення України, головою обласного відділення спілки журналістів Рівненської області, заслуженим журналістом України Дмитром Володимировичем Тарасюком, організована кафедрою державного управління, документознавства та інформаційної діяльності.

Студенти ознайомилися із політикою держави в галузі масових комунікацій, зокрема телебачення, станом ЗМІ на Рівненщині та в Україні загалом, проблемами й завданнями, що постали перед медійниками в сучасних умовах.

Спілка журналістів України, в особі керівника Рівненської обласної організації, зобов’язалася сприяти закріпленню студентів за редакціями місцевих газет з першого курсу навчання та підрозділів телебачення – з другого, що сприятиме виявленню творчих зацікавлень та здібностей майбутніх журналістів та з подальшим працевлаштуванням.

На зустрічі також обговорювались питання організації на кафедрі державного управління, документознавства та інформаційної діяльності первинного осередку спілки журналістів, до якого увійшли проф. Галич В.М., доц. Шанюк В.І., доц. Фесянов П.О., доц. Сидорук В.Й.

Членів новоствореного осередку Національної спілки журналістів України привітав завідувач кафедри державного управління, документознавства та інформаційної діяльності проф. Сазонець І.Л.

Володимир Шанюк,

кафедра державного управління документознавства та інформаційної діяльності