Здоровий спосіб життя - основа успішного навчання студентів

З метою охоплення студентів змістовним дозвіллям у вільний від навчання час, поглиблення знань з організації оздоровчої діяльності, розвитку фізичних та творчих здібностей, створення умов для самореалізації, зміцнення здоров’я, сприяння фізичному розвитку доцент кафедри фізичного виховання Кузнєцова Олена Тимофіївна провела освітній оздоровчий тренінг зі студентами І курсу кафедр державного управління, документознавства та інформаційної діяльності, маркетингу, трудових ресурсів і підприємництва, економічної кібернетики ННІЕМ. Захід відбувався у Рівненському зоопарку. Особливе зацікавлення викликала практична частина тренінгу, де студенти, виконуючи завдання за індивідуальними картками, мали змогу детально ознайомитися із тваринним світом зоопарку. Активну участь у проведенні тренінгу брали куратори І курсу Самолюк Наталія Миколаївна та Мартинюк Оксана Володимирівна. Окрема подяка в допомозі організації заходу заступнику декана з виховної та організаційної діяльності Зощук Н. В., кураторам груп та студентському активу.

Доцент кафедри фізичного виховання О.Т. Кузнєцова