Завершено курс додаткових освітніх послуг «Фінансова звітність підприємств: оцінка, аналіз, трансформація статей за МСФЗ та МСБО»

Завершено курс додаткових освітніх послуг «Фінансова звітність підприємств: оцінка, аналіз, трансформація статей за МСФЗ та МСБО»

 Завершено курс додаткових освітніх послуг на тему «Фінансова звітність підприємств: оцінка, аналіз, трансформація статей за МСФЗ та МСБО». Курс розкриває методику та організацію підготовки форм фінансової звітності з урахуванням практичних вимог контролюючих органів в сучасних умовах трансформації економіки України: інформативність базових показників; «читабельність» фінансової звітності в контексті підготовки інформації щодо розрахунків з бюджетом за податками та зборами; аналіз відповідності показників звітності принципам Міжнародних стандартів фінансової звітності; підготовку робочої трансформаційної таблиці для розкриття звітної інформації за принципами МСФЗ.

 Основна мета курсу: передати свій практичний досвід, в черговий раз допомогти нашій надії впевнитись, що все найкраще – в силі їх міцних рук і в бажанні не зупинятись, коли прямують на вершину Говерли.

 Дякую своїм слухачам (ними були майже п’ятдесят майбутніх фахівців – обліковці, економісти, менеджери) за їх економічний оптимізм і впевненість ! Продовжуємо рухатись вперед, за Святославом Вакарчуком «…хто би навчив та й розказав, як зберегти те, що ми маєм…». І немає сумніву в його прогнозах: «І нас океаном несе, у ньому ми зможемо все!»

Професор кафедри обліку та аудиту, Світлана Левицьканазад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки