Завершення Школи доброго врядування-2023

24.02.2023 відбулася остання зустріч у Школі доброго врядування-2023.

Вона видалася надзвичайно чуттєвою та сердечною. Для всіх присутніх це особлива дата. Рік після початку війни: як прожив цей рік кожен з присутніх та держава. На початку зустрічі учасники Школи переглянули короткий фільм НУВГП, де прозвучали інтерв’ю працівників та студентів. Кожен розповів про свої переживання та емоції, пережиті 24 лютого 2022 р.

Алла Лєбєдєва-Лясковець як представник адміністрації НУВГП мала вступне слово.

Далі нашу зустріч продовжила Оксана Сарнавська, доцентка кафедри філософії та культурології, к.ф.н.,  улюблений спікер ШДВ.

Присутні мали змогу взяти участь у тренінгах, щоб зняти психоемоційну напругу, навчитися справлятися із своїми емоціями. Учасників заставила задуматися цитата австрійського психотерапевта і філософа Віктора Франкла: «Щойно людина знаходить сенс свого життя, вона не лише стає щасливою, але й також здобуває сили впоратися із випробуваннями».