Затосування на практиці набутих знань з курсу "Облік зовнішньоекономічної діяльності"

Вже стало традицією, що одну пару з лекційного курсу ми присвячуємо  питанням оцінки  почутого: як і де на практиці це можна застосувати  (в першу чергу, на прикладі підприємства, на базі якого студент готує свою дипломну роботу) ? Цього разу  – дисципліна «Облік зовнішньоекономічної діяльності». Піднімались питання аналітичного обліку і внутрішнього контролю  валютних операцій, впровадження сучасних інформаційних систем, формування стратегічної обліково-аналітичної інформації, документування операцій (досить цікавою виявилась міжнародна практика таких простих на перший погляд питань!). Невелика група інтегрованих студентів 4-го курсу, дехто з них вже потроху «входять» в нелегке професійне життя (за плечима в студентів – навчання в коледжах).  Але головне – говорили всі, дискутували  та жартували всі,  а отже - за кілька місяців у цій аудиторії будуть звучати  більш серйозні доповіді  магістрів. Можливо, в тому і є перевага малих груп, що кожен відчув себе почутим і підтриманим!

Професор кафедри обліку і аудиту  Левицька С.О.,

ст. викладач кафедри Мосійчук М.М.