Запрошуємо на засідання круглого столу «Податкова система України: економіка, євроінтеграція, національна освіта»!

Шановні студенти та викладачі ННІ ЕМ!

Кафедра обліку і аудиту запрошує Вас на Круглий стіл за участю провідних економістів області, фахівців податкової служби, уповноважених представників територіального відділення Асоціації платників податків України на тему «Податкова система України: економіка, євроінтеграція, національна освіта», який відбудеться 15 березня 2017 р. о 14 год. в ауд. 278.