Захід до Дня Святого Валентина, який організовують студенти спеціальності "УПЕП"

09.02.2017_ розпочинається проект до ДНЯ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА - "Забудь про гаджет - подаруй радість у листівці!", який триватиме до 14.02.2017 включно. Основна ідея проекту - ПОДАРУВАТИ ХВИЛИНКУ ЗАДОВОЛЕННЯ ТА ПОСМІШКИ, підписавши для цього лише невеличку паперову листівку (валентинку) у формі серця, до якої прикріплена "солодка нотка радості". У валентинці потрібно зазначити курс, назву групи та ПІБ отримувача, а також написати побажання, які він по закінченню проекта отримає! Можна залишати і власні валентинки. ВІТАЛЬНА СКРИНЬКА та листівки для підписання знаходитимуться в ІІ КОРПУСІ НА І ПОВЕРСІ НУВГП.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку