Всеукраїнський турнір юних економістів

12 вересня 2016 року відбувся традиційний захід, покликаний залучити до обговорення найактуальніших економічних проблем сьогодення найактивніших школярів – Всеукраїнський турнір юних економістів (обласний етап). Цьогоріч він проводився в стінах Рівненського економіко-правового ліцею. Наші колеги, представники кафедри економічної теорії – доцент Вашай Юлія Володимирівна та доцент Кухар Олег Володимирович, мали змогу в якості членів журі долучитись до економічних дискусій та оцінити молоді економічні таланти.

Щиро сподіваємось, що невдовзі учасники турніру зможуть продовжити свої наукові дослідження і вивчати важливі економічні питання вже в новому статусі – статусі студентів Навчально-наукового інституту економіки та менеджменту.