Всеукраїнська конференція "Сучасні тенденції розвитку лінгвістики та лінгводидактики"

10 травня 2023 року відбулася ІV Всеукраїнська науково-практична конференція "Сучасні тенденції розвитку лінгвістики та лінгводидактики", організована кафедрою іноземних мов і кафедрою журналістики та українознавства Національного університету водного господарства та природокористування.

Як ми й обіцяли минулого року, цьогоріч нам вдалося зробити цю подію ще більш потужною та динамічною!

Відтак, онлайн-конференція стала майданчиком зустрічі та активної співпраці 192 учасників із 33 закладів освіти усієї України, де було представлено результати наукових розвідок у царині лінгвістики та лінгводидактики. Доповіді учасників конференції відзначалися новизною та креативним підходом до висвітлення проблематики дослідження, що викликало жваве обговорення.

Організатори конференції висловлюють щиру вдячність проректору з наукової роботи та міжнародної діяльності проф. Савіній Н.Б., директору інституту економіки та менеджменту проф. Ковшун Н.Е. за всебічну підтримку у проведенні заходу. Дякуємо всім учасникам за роботу, яка додає нам наснаги у майбутніх звершеннях.
До зустрічі наступного року! Вивчайте іноземні мови, аби завжди мати можливість тримати руку на пульсі світових подій не лише освітнього простору!
Слава Україні!

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземних мов Літвінчук Альона Теофанівна