Вперше відбувся захист магістерських робіт студентами спеціальності «Облік і аудит» Західного локального центру дистанційно-заочного навчання

Вперше відбувся захист магістерських робіт студентами спеціальності   «Облік і аудит» Західного локального центру  дистанційно-заочного навчання

09 березня 2017 р. відбувся перший захист магістерських робіт студентами спеціальності «Облік і аудит» Західного локального центру дистанційно-заочного навчання, що знаходиться і успішно функціонує в структурі ІПО у місті Червоноград Львівської області.

Восьмеро студентів успішно захистили свої магістерський роботи, з них п’ятеро – з оцінками «відмінно» та троє – з оцінками «добре». Державна екзаменаційна комісія працювала у складі викладачів кафедри обліку і аудиту Національного університету водного господарства та природокористування, а саме: к.е.н., доцента Бондарєвої Тетяни Григорівни, к.е.н., доцента Павелко Ольги Віталіївни під головуванням Кушнер Людмили Володимирівни та керівництвом директора центру Корнієнка Валерія Ярославовича.

Кафедра обліку і аудиту щиро вітає студентів із успішними захистами магістерських робіт та бажає подальших життєвих досягнень, а Західному локальному центру дистанційно-заочного навчання – активної праці та розвитку у складі Інституту післядипломної освіти НУВГП.

Викладачі кафедри обліку і аудиту

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку