Візит делегації ННІЕМ до Поліського державного університету Республіки Білорусь

3-4 грудня 2016 року делегація представників Навчально-наукового інституту економіки та менеджменту у складі директора Валюха А.М., завідувача кафедри фінансів та економіки природокористування Мельника Л.Ф., завідувача кафедри менеджменту Кожушка Л.Ф., завідувача кафедри економіки підприємства Кушнір Н.Б., професора кафедри менеджменту Скрипчука П.М., заступника директора Якимчук А.М., заступника директора Дорошенко О.О. за запрошенням ректора Поліського державного університету (м. Пінськ, Республіка Білорусь) мала приємну нагоду поспілкуватись із закордонними колегами під час участі у Міжнародному конкурсі стартапів PINSK INVEST WEEKEND-6! Такий конкурс – це унікальна можливість для студентів втілити в життя свою мрію, реалізувати на практиці свої ідеї, під іншим кутом поглянути на різноманітні проекти.

Присутні отримали масу приводів для роздумів та дискусій, почувши безліч цікавих ідей – від ідеї вирощування африканського сома – до ідеї використання штучних нейронних систем для оцінки рейтингу банку. Наш університет на конкурсі представляла студентка 5 курсу спеціальності «Менеджмент організацій і адміністрування» Климюк Катерина із проектом «Підготовка управлінських кадрів і структурна перебудова навчального процесу», який був визнаний кращим у номінації «Найбільш соціально значущий бізнес-проект».

Участь у такому конкурсі дала змогу вивчити досвід організації навчального процесу в сусідній країні, окреслити найактуальніші можливості для співпраці наших університетів, поспілкуватись у надзвичайно теплій і дружній атмосфері про здобутки і проблеми сучасної освіти і науки України та Білорусі.

Заступник директора ННІЕМ О.О. Дорошенко

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку