Випукс магістрів- 2019

25 січня в актовій залі НУВГП відбулося урочисте вручення дипломів магістрам Навчально-наукового інституту економіки та менеджменту. Випуск магістрів -  2018! понад 200 випускників ННІЕМ зі спеціальностей: облік і оподаткування, менеджмент, економіка підприємства, економічна кібернетика, Міжнародні економічні відносини, управління фінансово-економічною безпекою, маркетинг,  управління трудовими ресурсами та економіка праці, державного управління, публічного управління та адміністрування. Загалом цього року випустили  249 магістрів, серед яких 36 отримали дипломи з відзнакою.
Грамотами ректора відзначені студенти, які старанно і наполегливо здобували знання та професійні навички у науковій діяльності, громадській та спортивній. Калетник Олександр (магістр спеціальності УФЕБ) , Туровська Анастасія (магістр Менеджмент) та Лисачок Алла (магістр спеціальності УФЕБ).
Грамотами директора ННІЕМ вівдзначені магістри, які за період навчання проявили себе якнайкраще в різних напрямках роботи інституту, понад 30 студентів-випускників.

Вітаємо магістрів нашого інституту з врученням дипломів. Бажаємо вам наполегливості, професійної реалізації та досягнення найамбітніших цілей. Будьте щасливими та успішними! Надихайте своїм прикладом інших! Ну і звісно, не забувайте свою alma-mater.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку