Викладачі кафедри маркетингу – у 20-тці ТОП

У Науковій бібліотеці НУВГП з 2014 року працює цифровий репозиторій на базі програмного забезпечення EPrints, який забезпечує зберігання цифрових дослідницьких та освітніх матеріалів, підготовлених викладачами та студентами університету та надає доступ до наукових досліджень університету для світової спільноти.

Основною особливістю інституційного репозиторію є забезпечення відкритого доступу до результатів наукових досліджень, які проводяться в університеті, через самоархівування.

Незважаючи на те, що кафедра маркетингу нещодавно відсвяткувала своє 5-тиріччя, її штатні викладачі потужно працюють над підготовкою навчально-методичного забезпечення навчальних дисциплін маркетингово-логістичного спрямування. Внаслідок цього, станом на грудень 2018 року четверо викладачів кафедри маркетингу увійшли в першу 20-ку топ авторів цифрового репозиторію НУВГП. Так, доц. Толчанова З.О. та проф. Мальчик М.В. розділили між собою 9 та 10-те місця, доц. Попко О.В. на 14 місці, а доц. Гонтаренко Н.А – на 16.

Крім того, восьму позицію серед найбільш завантажуваних елементів цифрового репозиторію НУВГП займає навчальний посібник «Маркетинг», виданий колективом авторів кафедри маркетингу у 2014 році під грифом Міністерства освіти і науки України  (Маркетинг : навч. посіб. / М. В. Мальчик, Н. А. Гонтаренко, Б. О. Король [та ін.] ; за ред. М. В. Мальчик. – Рівне : НУВГП, 2014. – 444 с.).

Доцент Толчанова З.О.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку