VIIІ Міжнародна науково-практичної конференції вчених, молодих науковців, аспірантів та студентів “Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції”

16 травня 2019 року в Національному університеті водного господарства та природокористування відбулась VIIІ Міжнародна науково-практична конференція вчених, молодих науковців, аспірантів та студентів“Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції”.

Студентами, аспірантами, молодими науковцями та досвідченими вченими висвітлювались результати власних досліджень теоретичних та практичних аспектів сучасного менеджменту, управління проектами, проблеми обліково-аналітичного забезпечення діяльності суб'єктів господарювання, управління людськими ресурсами, розвитку економіки, підприємництва і торгівлі, міжнародного менеджменту, маркетингу в умовах євроінтеграції.

Традиційно до організації конференції долучились партнери кафедри менеджменту з Міжнародної асоціації «Устойчивое развитие», Болгарія, Політехніки Люблінської, Поліського державного університету, Університету Кардинала Стефана Вишинського, Технічного університету, Габрово, Сумського державного університету, Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки тощо.

З вітальним словом до всіх присутніх звернулась в.о. директора ННІЕМ Ковшун Н.Е. та зазначила, що тематикою конференції обумовлено обмін думками, навчання студентів наукової дискусії. Наталія Едуардівна також побажала плідної роботи та приємних вражень.

Одним з гостей на даному заході був Віце-президент Академії економічних наук Білопольський Микола Григорович, який подякував за можливість виступу та виступив з доповіддю «Нова концепція розвитку світу»

Загалом під час даного заходу панувала дружня, цікава і креативна атмосфера співпраці та дослідництва.

В продовження конференції у другій половині дня розпочали роботи секційні засідання, які працювали за такими напрямками:

СЕКЦІЯ 1. ТЕОРЕТИЧНІ ТА ПРАКТИЧНІ АСПЕКТИ СУЧАСНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ І УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ.

СЕКЦІЯ 2. АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ОБЛІКОВО-АНАЛІТИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ

СЕКЦІЯ 3. УПРАВЛІННЯ ЛЮДСЬКИМИ РЕСУРСАМИ НА РІЗНИХ ІЄРАРХІЧНИХ РІВНЯХ

СЕКЦІЯ 4. ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ, ПІДПРИЄМНИЦТВА І ТОРГІВЛІ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ

СЕКЦІЯ 5 МІЖНАРОДНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ ТА ІНТЕГРАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ

СЕКЦІЯ 6. МАРКЕТИНГОВО - ЛОГІСТИЧНІ ПРОЦЕСИ В ЕКОНОМІЦІ: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА

СЕКЦІЯ 7. ФІНАНСОВИЙ МЕНЕДЖМЕНТ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ

СЕКЦІЯ 8. МАТЕМАТИЧНІ МЕТОДИ, МОДЕЛІ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ У МЕНЕДЖМЕНТІ

В рамках роботи секцій обговорювались питання застосування теоретичних інструментів менеджменту в практичній діяльності сучасних підприємств, аналіз та особливості управління підприємствами різних галузей народного господарства, впровадження сучасних маркетингових інструментів тощо. Слід відзначити, що велика кількість доповідей була присвячена проблемам управління у сферах природокористування та інструментам екологічного менеджменту, впровадженню ефективних інструментів менеджменту та маркетингу в аграрну сферу.

За результатами роботи конференції традиційно опублікований Збірник тез доповідей, найкращі доповіді нагороджені Подяками та рекомендовані для участі у студентських конкурсах.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку