Відкритий урок для учнів 10-11 класів Рівненського НВК “Колегіум»

Наближаються останні навчальні тижні, але ми продовжуємо свою роботу поза університетом. Так, днями було проведено відкритий урок для учнів 10-11 класів Рівненського НВК “Колегіум» на тему оподаткування, основних економічних тенденцій розвитку вітчизняного бізнесу. Цього разу ми намагались зацікавити наших майбутній абітурієнтів (надіємось!) не тільки доступними прикладами, але й провели більшу частину лекції на англійській мові (на прохання вчителя  англійської мови НВК Кастровської Л.Т.).

В Рівненському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації  ОДА проведено для працівників КРУ в Рівненській області  кілька лекцій з питань реформування бюджетного обліку. Досить активно обговорювались фахівцями питання об’єктивності нововведених Національними стандартами бухгалтерського обліку для державного сектора бухгалтерських термінів, облікових категорій, їх документальне підтвердження. Підтримано пропозицію щодо продовження таких зустрічей (які не менш корисними є і для нас, лекторів).

Проф. кафедри обліку і аудиту Левицька С.О., доц. кафедри Павелко О.В.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку