Відкрите лекційне заняття кафедри маркетингу

9 листопада 2018 року на 3 парі в аудиторії 502 відбулося показове відкрите лекційне заняття доцента кафедри маркетингу Толчанової Зої Олексіївни з навчальної дисципліни «Маркетингова товарна політика» на тему «Якість продукції та методи її оцінювання» для студентів академічної групи МАР-31.

Заняття проведене на належному науковому, методичному, педагогічному і організаційному рівнях з використанням сучасних технологій викладання та застосуванням активних методів навчання. Під час заняття використовувалися унаочнення та мультимедійна техніка.

Тема заняття є актуальною і була розкрита лектором, у відповідності до оголошеного плану, цілісно, логічно та послідовно. Викладач під час заняття звертав увагу студентів на внутрішньопредметні та міжпредметні зв`язки, зв`язок лекційного матеріалу з майбутньою професійною діяльністю.

Заняття одержало позитивну оцінку студентів, завідувача кафедри доктора економічних наук, професора Мальчик Мар’яни Василівни і викладачів кафедри маркетингу.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку