Відкрита лекція для студентів-обліковців у межах співпраці між навчальними закладами м. Рівного

14 грудня 2016 року у межах співпраці НУВГП з Рівненським коледжем економіки та бізнесу і Рівненським економіко-технологічним коледжем НУВГП доцентом кафедри обліку і аудиту Навчально-наукового інституту економіки та менеджменту НУВГП, к.т.н., доцентом Сиротинською Аллою Павлівною було проведено відкриту лекцію на тему «Використання сучасних інформаційних технологій у підготовці фахівців за спеціальністю «Облік і оподаткування» для студентів та викладачів зазначених навчальних закладів.

Лекція відбулась на високому рівні, її матеріали неабияк зацікавили слухачів. Сподіваємось на активне продовження співпраці між НУВГП, Рівненським коледжем економіки та бізнесу і Рівненським економіко-технологічним коледжем НУВГП й надалі!

К.е.н., доцент кафедри обліку і аудиту Павелко О.В.