Відбувся захист магістерських робіт студентів-менеджерів!

Протягом 22–24 лютого 2018 року на кафедрі менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування відбувся публічний захист магістерських робіт здобувачами вищої освіти денної та заочної форми навчання за спеціальностями «Управління проектами», «Менеджмент організацій і адміністрування», «Менеджмент інноваційної діяльності», «Менеджмент природоохоронної діяльності» освітнього ступеня «магістр».

Вперше ряд наукових робіт було присвячено стратегічному розвитку НУВГП та його структурних підрозділів. Зокрема, студентами розроблені проекти із впровадження корпоративної системи управління проектами та CRM-системи в НУВГП, запропоновано шляхи управління ціновою політикою ВНЗ, а також запропоновані напрями іміджбілдінгу кафедри менеджменту НУВГП на ринку конкурентних освітянських послуг.

Також в магістерських роботах запропоновані рішення стосовно підвищення ефективності та стратегічного розвитку підприємств різних форм власності. Особливу увагу приділено обґрунтуванню доцільності запровадження систем ресурсозбереження, програм корпоративної соціальної відповідальності, Lean management тощо.

У доповідях студентів відчувалось знання ними предмету та об’єкту дослідження, вміння відстоювати отримані результати досліджень. Усі виступи відрізнялись своєю оригінальністю, креативністю та інноваційністю.

Комісія у складі Тимчаюк С.І. (голова ЕК), д.т.н., проф. Кожушко Л.Ф., д.е.н., проф. Скрипчук П.М., к.т.н., доц. Кузнецова Т.О., к.е.н., доц. Костюкевич Р.М. (члени комісії) відмітила високий рівень представлених до захисту робіт, а також теоретичну і практичну цінність отриманих студентами результатів досліджень.

Щиро вітаємо студентів із успішним захистом та бажаємо їм нових звершень і досягнень!