Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції»: секція 1

25 травня 2023 р. на базі кафедри менеджменту навчально-наукового інституту економіки та менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування відбулась XІІ Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні проблеми теорії і практики менеджменту в контексті євроінтеграції».

Робота конференції відбулась у таких секціях:

1. Сучасні тренди менеджменту, маркетингу та публічного управління в контексті євроінтеграції.
  2. Економічний розвиток країн, регіонів та суб’єктів господарювання в умовах глобалізації.
  3. Актуальні проблеми обліку, контролю, аналізу та фінансів в умовах інформаційного суспільства.

Участь у конференції прийняли запрошені гості з Республіки Польща, Молдови, Словакії. Конференція зібрала більше 130 учасників. З вітальним словами учасників конференції привітали: Ковшун Н.Е.  – д.е.н., професор, директор ННІЕМ, НУВГП; Йозеф Затько – Почесний доктор, доктор права, доктор філософії, MBA, президент Європейського інституту безперервного освіти (EIDV), Східно-Європейська агенція розвитку (EEDA), Словацька Республіка; Станіслав Філіп – к.і.н., доц., інж., голова вченої ради Братиславського університету економіки та управління; Собчук Генрік – професор, доктор, Інститут технології та природничих наук в Фалентах, Республіка Польща; Свірко С.В – д.е.н., д.н.д.у., професор, завідувач кафедри національної безпеки, публічного управління та адміністрування, Державний університет «Житомирська політехніка», Черчик Л.М. – д.е.н., професор, завідувач кафедри менеджменту, Волинський національний університет імені Лесі Українки, Грегорж Валовскі – доктор наук, професор, Інститут технології та природничих наук в Фалентах та інші гості.

Пленарні  виступи були присвячені тематиці економіки і менеджменту у різних країнах та галузях діяльності. Зокрема доповіді представили: Панасюк Дам’ян – к.т.н., адьюнкт, Університет Кардинала Стефана Вишинського, Республіка Польща: Заміна товарів послугами; Белопольський М.Г. – д.е.н., проф., академік, заслужений діяч науки і техніки України, віце-президент Академії економічний наук України, академік Міжнародної академії освіти і науки, завідувач кафедри обліку і аудиту, Приазовський державний технічний університет: Україна
вчора, сьогодні і на шляху розвитку майбутнього; Левитська А.П. – д.е.н., професор кафедри економіки, Комратський державний університет, Республіка Молдова: The role of gender equality in economic growth: cross‑country  evidence; Павліха Н.В. – д.е.н, професор, Волинський національний університет імені Лесі Українки: Сучасні виклики управління проектами сталого, інклюзивного та розумного розвитку в умовах змін та інші науковці.

Найбільшу кількість  тез доповідей подали на 1 секцію – 85 авторів. Виступили з презентаціями  10 учасників які представили тематику побудови кар’єри, екологічного харчування, методичних питань менеджменту освіти, маркетингу послуг тощо. А наймолодшою учасницею була Рузаєва Анастасія, учениця 10 класу Обласного наукового ліцею та вихованка Рівненської Малої академії наук учнівської молодів, яка до також, нагороджена дипломом ІІ ступеня секції Менеджмент та маркетинг з темою виступу: Формування та розвиток лідерських якостей для успішної самореалізації особистості. В роботі секції активну участь взяли викладачі коледжів НУВГП, студенти та учні Ліцею №27 (м. Рівне).

Петро Скрипчук, професор кафедри менеджменту