V Міжнародна наукова конференція «Тенденції розвитку фінансового і управлінського обліку», м. Люблін (Республіка Польща)

У період з 23.10.2017 p. по 27.10.2017 p. студенти спеціальності облік і аудит Ситнікова Аліна (ОА-31) та Самчук Іванна (ОіО-11інт) достойно представили кафедру обліку і аудиту на V Міжнародній науковій конференції «Тенденції розвитку фінансового і управлінського обліку», яка проводилася в Університеті Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Польща). Було виголошено доповіді на тему «Розвиток аудиторської діяльності через призму законодавства: досвід України» (Ситнікова Аліна, доповідь виголошувалася англійською мовою), «Облікова політика підприємств: український і польський підходи» (Самчук Іванна). Представлені теми викликали жваву дискусію в учасників конференції. За результатами проведеної конференції матеріали статей було передано для їх подальшої публікації. Кожен учасник конференції отримав програму конференції, сертифікат та цінні подарунки. Впродовж поїздки було також проведено зустрічі зі студентським колективом «Наукового кола» Університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні та було організовано розгорнуту культурну програму.