Уроки економіки для учнів бізнес-школи Палацу дітей та молоді

Відповідно до рішення кафедри щодо форм урізноманітнення профорієнтаційної роботи 21-22 листопада проведено уроки економіки для учнів бізнес-школи Палацу дітей та молоді, а також для 10-11 класів ЗОШ №6 м.Костопіль. За пропозицією юних економістів основна макро-економічна термінологія розкрита як на основі вітчизняних визначень, так і англійською (оскільки слухачі мають спеціалізовану гуманітарну підготовку): валовий національний та внутрішній продукт, етапи господарської діяльності, загальне поняття обліку та аудиту результатів діяльності та ін. Вже одягнуті, уточнювали що і коли розглянемо наступного разу. Звичайно, далеко не всі стануть через рік-два нашими студентами, але попри зрозуміле бажання вузів залучити до вітчизняної вищої освіти іноземну молодь, найдорожчими і найвибагливішими учнями залишаються для нас земляки з допитливо-оптимістичними юнацькими очима. Саме їх дороги з роками десь перетнуться з нашими: «Ви нас так навчили…(дай Боже, щоб у цих словах було більше тепла і радості !)».

Професор кафедри обліку і аудиту Світлана Левицька