Урочисте відкриття нової аудиторії у нашому інституті

11 вересня 2018 року в Навчально-науковому інституті економіки та менеджменту НУВГП на базі кафедри міжнародних економічних відносин відбулося урочисте відкриття спеціалізованої аудиторії 264. Оновлена аудиторія обладнана проектором з дошкою та відповідає усім вимогам сучасного навчального процесу.
Ініціаторами й організаторами створення та оновлення аудиторії як сучасної освітньої та наукової платформи для навчання та міжнародного співробітництва стали:
Міжнародна корпорація «Noosphere Ventures»;
Національний університет водного господарства та природокористування;
Кафедра міжнародних економічних відносин НУВГП.
В урочистій церемонії взяли участь ректор НУВГП Мошинський В.С., завідувач кафедри міжнародних економічних відносин Сазонець О.М., проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Савіна Н.Б., проректор з науково-педагогічної та адміністративно-господарської роботи Дмитренко  О.О., заступник начальника Управління міжнародного співробітництва та європейської інтеграції Рівненської облдержадміністрації Ютовець О.Ю., провідний спеціаліст Управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Рівненської міської ради Гуріна Д.В., начальник наукового відділу «Noosphere Ventures» Шевченко Г.Я., помічник проектора з наукової роботи та міжнародних зв’язків Степанченко О.М., представники Рівненської торгово-промислової палати, а також викладачі, студенти та всі запрошені гості.
Під час урочистої церемонії відбулося привітання з  ювілеєм 80-річчя д.е.н., професора кафедри міжнародних економічних відносин, члена наукової команди Noosphere Engineering School Ханіна І.Г.
Студенти кафедри міжнародних економічних відносин вдячні міжнародній корпорації «Noosphere Ventures»  та  НУВГП за спонсорську допомогу та вже готуються до лекцій у свіжо відремонтованій аудиторії.