Україна під час війни. Світ та ми. Що змінилось? Інтеркультуризація

23.02.2023 відбулася чергова зустріч Школи доброго врядування.

Серед присутніх були, як викладачі НУВГП, студенти, зокрема ОП «Управління інформаційними комунікаціями» та «Публічне управління та адміністрування», також приєдналися коледжі НУВГП.

Цецик Ярослав, к.і.н. доцент кафедри публічного управління, адміністрування та інформаційної діяльності розповів про комунікаційну діяльність органів влади України під час війни. Акцентував увагу на боротьбі українців за незалежність. Особливу звернув увагу на те, що Україна отримує всебічну допомогу, а сприйняття нашої держави у демократичних країнах є позитивним. Тихончук Леся, д.н.д.у. в.о. завідувача кафедри публічного управління, адміністрування та інформаційної діяльності обговорила з присутніми роль громадянського суспільства в формуванні державної політики під час війни, шляхи кристалізації української політичної нації та її позиціонування на світовій арені. До обговорення долучились присутні  викладачі та студенти.

Леся ТИХОНЧУК, в.о. завідувача кафедри публічного

управління, адміністрування та інформаційної діяльності