Участь викладачів НУВГП у роботі школи е-демократії та е-врядування

Участь викладачів НУВГП у роботі  школи е-демократії та е-врядування

Петро Скрипчук та Віктор Жуковський презентували НУВГП та свої перемоги у роботі школи е-демократії та е-врядування. На них чекали плідні, але неймовірно цікаві вихідні. І що приємно, Інтергаційний центр у с.Замлиння налаштовує на дружню атмосферу та має усі зручності для комфортної роботи. Наші фахівці виступили із навчання е - демократії у галузі охорони і раціонального використання ресурсів АПК і навколишнього природного середовища. Цікавими для волинян виявились доповіді про геопортал органічного виробництва та досвід організації органічного аграрного бізнесу (більше у мережі - EGAP Volyn | Facebook)