Участь викладачів кафедри обліку і аудиту в Міжнародній науковій конференції в Республіці Польща

1-2 червня в Державному вищому професійному училищі в Плоцьку при факультеті економіки та інформатики відбулася XII Міжнародна наукова конференція «Сучасні проблеми економіки, управління, фінансів, страхування і банківської справи».

На конференції розглядали питання, пов’язані із функціонуванням підприємств, банків і страхових фірм. До участі у конференції були запрошені як теоретики, так і практики із різних наукових осередків Польщі та України, зокрема: Варшавський університет, Університет ім. Миколая Коперника в Торуні, Варшавської школи економіки, Університету ім. Казимира Великого в Бидгощі, Уманського національного університету садівництва, Львівського інституту економіки і туризму та інших ВУЗів. Робота конференції проводилася за 5 тематичними напрямками: економічним, управлінським, фінансовим, страховим та блоком банківської справи.

Із вітальним словом до учасників конференції звернулася проректор з науки і розвитку др Анна Новацька. Планерні засідання відбулись під головуванням декана економічного факультету др Маріоли Шевчик-Яроцької, проф. Яцека Гживчи та проф. Єжи Сікорського.

Наш університет представляли викладачі кафедри обліку і аудиту д.е.н., проф. Левицька С.О. та к.е.н., доц. Вовк В.М. Наші викладачі виголосили доповідь на тему: "Variability of information support for the results of enterprise business activity (Варіантивність інформаційного забезпечення результатів господарської діяльності підприємства)".

Конференція була цікава як за запропонованою програмою, так і за дискусійними обговореннями. Нам, як учасникам, особливо запам’ятались спільні проблеми для обговорення, зокрема: вплив інфляції на освіту і економіку, самодостатня інформаційна оцінка результатів господарювання підприємств, рівень екологічного забруднення (який ми «даруємо» нашим спадкоємцям), підготовка спеціалістів з високим рівнем мобільності для «працевлаштування без кордонів», професійні стреси очима керівника і психолога та ін.

Що приємно здивувало: кращим аспірантам Державного вищого професійного училища було надано слово перед професорсько-викладацьким складом. Модератори, професори та всі учасники мали можливість позитивно опонувати молоді.

Традиційно, екскурсійною поїздкою, завершився вечір спілкування та обміну враженнями. Музичним супроводом (в т.ч. народними українськими і польськими піснями, оскільки з України було близько 10 учасників) зустрічали не артисти, а ті ж польські колеги з числа організаторів конференції.

Кафедра обліку і аудиту: Світлана Левицька (д.е.н., проф.), Вікторія Вовк (к.е.н., доц.)

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку