Участь у Міжнародній науковій конференції «Management of Information in Age of Digital Transformation, Private and Public Sector»

Цікаві  зустрічі з колегами, корисний досвід проведення наукових конференцій,  ще один погляд на наукові (і не тільки) поняття – результати нашої участі в 17-ій Міжнародній науковій конференції «Management of Information in Age of Digital Transformation, Private and Public Sector»  в Університеті природничо-гуманістичному (м. Седльце, Польща). Виступили з доповідями, провели двохденні майстер-класи для студентів на англійській мові (передбачено Програмою, фінансово мотивується стороно-організатором). В черговий раз переконуємось, що є  чим обмінюватись, до чого рухатись. Плануємо підготувати в рамках програми навчального курсу в наступному навчальному році більше заходів з використання ділової англійської мови.

Проф. Сазонець О.М., проф. Левицька С.О.