Участь студентів-магістрів спеціальності «Облік і аудит» в Міжнародній науковій конференції в Любліні

Студенти магістратури Гришкевич Павло (2 рік нав-чання) та Скуба Ольга (1 рік навчання) прийняли участь у V Міжнародній науковій конференції "Тенденції розвитку сучасного фінансового і управлінського обліку", яка проводилася науковим економічним колом Університету Марії Склодовської Кюрі у Любліні у період з 21 по 25 жовтня 2016 року.
 Наші студенти достойно представили кафедру обліку і аудиту, підготувавши наукові статті та виступивши з доповідями за тематикою статей.
 Тема доповіді Гришкевича Павла - "Облік доходів бюджетних установ України за методом нарахування в період євроінтеграційних процесів".
 Тема доповіді Скуби Ольги - "Визнання й оцінка дебіторської заборгованості за міжнародними та національними стандартами бухгалтерського обліку".
 У ході конференції студенти мали можливість не тільки проявити себе з наукової сторони, а й отримати задоволення від насиченої культурної програми.