Участь професора Скрипчука П.М у тижні екологічно відповідального споживання

В Рівному вдруге проходить тиждень екологічно відповідального споживання під девізом "Живо органічно".

Green Action Week — тижневі концентровані інформаційно-просвітницькі кампанії що мають на меті популяризацію екологічно відповідального споживання і сфокусовані на одній із актуальних тем сталого споживання та є частиною всесвітньої кампанії «Global Green Action Week», ініційованої Шведським агентством охорони природи, яка проводиться одночасно у 25 країнах світу. Такий тиждень проводиться у перший тиждень жовтня: у Швеції, Великобританії, Македонії, Аргентині, Індії, Перу — загалом у 25-ти країнах Європи, Африки, Азії та Латинської Америки за підтримки Шведського товариства охорони природи.

У Рівному це низка подій: лекція професора НУВГП, голови ГО "ЗІР" Скрипчука П.М. перед педагогами області на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (3. 10. 2016 р.); лекція і дегустація органічних страв у Рівненському коледжі економіки і бізнесу (5.10. 2016 р.); участь в обласному ярмарку сільськогосподарської продукції (8. 10. 2016 р.); та вперше у Рівному "Органічна вечірка" зібрання фанатів екологічного та органічного виробництва із дегустацією органічної гречки і паштету із Радивилівського та Дубнівського районів.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку