Участь професора Лазаришиної І.Д. та професора Левицької С.О. в роботі семінару для фахівців обліково-економічних служб Державного агентства водних ресурсів України

Кілька днів тому, 22 вересня, завідувач кафедри обліку і аудиту д.е.н. проф. Лазаришина І.Д. та д.е.н., професор кафедри Левицька С.О. взяли участь в роботі семінару для фахівців обліково-економічних служб Державного агентства водних ресурсів України на тему «Планування, облік і аналіз використання бюджетних коштів і державного майна та шляхи їх вдосконалення в умовах реформування водогосподарського комплексу», який проводивсь на базі Хмельницького обласного управління водних ресурсів.

Учасники семінару з цікавістю прослухали основні напрямки оновленої програми підготовки бакалаврів за спеціальністю «Облік і оподаткування» (що відіграло суттєву «мотиваційну» роль в профорієнтаційній роботі кафедри), а також досить професійно підготовлений блок проблемних питань щодо впровадження реформованого бюджетного обліку для виконавців бюджетних програм. Приємно відмітити підтримку, зацікавленість з боку керівництва фінансово-економічних служб Агенства в реальній перспективі нашої співпраці.

Професор кафедри обліку та аудиту Світлана Левицька

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку