Участь представників кафедри обліку та аудиту в Міжнародній науковій конференції «Розвиток обліку, аналізу і аудиту суб’єктів суспільного інтересу» (м. Житомир)

Традиційно цікаво, творчо відбулась на базі Житомирського державного технологічного університету Міжнародна наукова конференція «Розвиток обліку, аналізу і аудиту суб’єктів суспільного інтересу» (20-21 жовтня 2017р.). В конференції взяло участь безпосередньо 35 докторів економічних наук, 6 докторантів та близько 30 кандидатів економічних наук. З кафедри обліу і аудиту взяли участь в обговоренні професор Левицька С.О., доценти Павелко О.В. та Осадча О.О.

Зі змістовною доповіддю з питань якості аудиторських послуг виступила доцент кафедри Антонюк О.Р. Першочергово були обговорені: забезпечення потреб роботодавців як оцінка результативності підготовки спеціалістів; розвиток методики обліку і аналізу в умовах сучасних інформаційних технологій; адаптація реформи рівневої підготовки магістрів та бакалаврів та ін. Поділились цікавим досвідом співпраці з бізнес-структурами науковці з ЖДТУ, ВНЗ «Університет державної фіскальної служби України», ЧНУ імені Петра Могили. Обліково-аналітичне забезпечення результатів господарської діяльності сьогодні перебуває на етапі активних пошуків оцінки своєї корисності для управлінців, інтегрується з фінансово - управлінськими дисциплінами, а отже – потребує забезпечення практичної результативності (що важливо врахувати в навчальному процесі).

Проф. кафедри обліку і аудиту Левицька С. О.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку