Участь професорів кафедри обліку і аудиту в конференції у м. Седльце (Польща)

Хорошою традицією співпраці між НУВГП і Природничо-гуманістичним університетом м. Седльце (Польща) стала взаємна участь викладачів та здобувачів вищої освіти у щорічних міжнародних конференціях.

Так, 15-17 грудня 2021 р. професори кафедри обліку і аудиту НУВГП, зокрема Антонюк О.Р., Левицька С.О., Осадча О.О., Павелко О.В. взяли участь у міжнародній конференції «Current challenges for human activity: an interdisciplinary approach», досить актуальній за тематикою, незважаючи на вже традиційний «он-лайн» формат, проведеній в Природничо-гуманістичному університеті м. Седльце.

Щороку розширюється географія учасників конференції, яка цьогоріч об’єднала в доповідях і дискусіях науковців з Польщі, України, Румунії, Німеччини, Латвії, Грузії, Туреччини, Кіпру. В межах програми конференції учасники мали змогу, окрім традиційних виступів, провести  лекційні курси для польських здобувачів вищої освіти.

З цікавістю сприйнято тематику лекцій, які було прочитано викладачами НУВГП англійською мовою (тривалістю 1,5 год. кожна):

• «Audit services in Ukraine: past, present, future» (проф. Антонюк О.Р.);
  • «Alternative components of the university learning outcomes nowadays: students vision» (проф. Левицька С.О.);
  • «Practical aspects of accounting system in accordance with the sustainable development goal» (проф. Осадча О.О.);
  • «Unusual taxes in ancient times in different countries of the world» (проф. Павелко О.В.).

Приємно відмітити, що до лекцій професорів з НУВГП долучилася значна кількість польських студентів. Як колегами, так і здобувачами вищої освіти Природничо-гуманістичного університету м. Седльце (Польща) анонсовано участь в міжнародних конференціях, запланованих на квітень-травень 2022 р. в НУВГП.

проф. Левицька С.О., проф. Павелко О.В.