Трагічно пішла з життя студентка напряму підготовки «Облік і аудит» Качановська Ганна Віталіївна

1 вересня 2016 року на 21 році життя трагічно загинула студентка 4 курсу напряму підготовки «Облік і аудит» Качановська Ганна Віталіївна.

Серце Ганни Віталіївни перестало битися у зовсім молодому віці, але студенти та викладачі завжди пам’ятатимуть її як чуйну людину та прекрасну студентку.

Колектив університету та студенти висловлюють щирі співчуття рідним та близьким покійної, розділяють гіркоту втрати всіх, хто знав та любив Ганну.

Нехай милосердний Господь упокоїть її душу у Своїх Небесних Оселях, там, де спочивають праведні.

Вічна пам'ять !

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку