Світовий тиждень креативності та інновацій

Друзі, запрошуємо вас приєднатися до святкування Світового тижня креативності та інновацій разом зі студентами та викладачами НУВГП за ОП “Управління інформаційними комунікаціями” та Рівненського еконономіко-технологічного фахового коледжу.
У співпраці з ГО “Інститут креативного міста”, Рівненським обласним краєзнавчим музеєм та Центром цифрової історії, ми проведемо серію відкритих подій, щоб показати, як креативність та інновації можуть впливати на наше життя.
Запрошуємо рівнян та гостей, молодь та учнів старших класів, долучитися до нас 20, 24 та 27 квітня 2023 року о 16:00 біля Рівненського обласного краєзнавчого музею, де ви зможете познайомитися з роботою цифрового відділу музею та створити тривимірні моделі історичних експонатів за допомогою планшету або смартфону.
Наші події
- 20 квітня - урбан прогулянка по вулиці Драгоманова для фіксування цікавих обєктів та їх обговорення. Збираємось, фоткаємо, слухаємо історії, пропонуємо ідеї для розвитку вулиці.
- 24 квітня - знайомимось з сектором впровадження цифрових технологій Рівненського обласного краєзнавчого музею, збираємось на подвірї музея, інструктаж про оцифровування і тривимірні моделі.
- 27 квітня воркшоп про створення прототипу віртуальної виставки у форматі мобільного додатку для музею
Для реєстрації та додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся за номером 0676451055 (telegram, viber).
Ми з нетерпінням чекаємо на вас!