Студенти-іноземці познайомились з історією міста Острог

Студенти-іноземці інституту економіки та менеджменту відвідали стародавнє місто Рівненської області Острог. Побували на екскурсії в державному історико-культурному заповіднику м. Острога, ознайомилися з історією життя Князів Острозьких, були вражені міццю замку, який вистояв під час боїв та загарбницьких воєн. Особливо студентам сподобалися місцеві краєвиди, які підкреслювалися надзвичайно сонячною та теплою осінньою погодою. Англомовний супровід екскурсії здійснювали к. філол..н. Н. В. Зощук та к.е.н., доцент кафедри економіки підприємства В.О. Солодкий.
Також побували в музеї першодрукарства, в Луцькій надбрамній вежі XVІ ст., де ознайомилися з історією написання, переписування книг монахами та діяльністю першодрукаря І. Федорова, а саме Острозька Біблія І. Федорова (1581 р.). А найціннішим сучасним доробком Острожчини є книги українських письменників, І. Франка, Т. Шевченка, чотири Євангеліє українською мовою вишиті та оздоблені Рівненською майстринею Оленою Медвєдєвою. Студентів надзвичайно вразила техніка вишивки.
Відвідали також виставку нумізматики Державного історико-культурного заповідника міста Острога. Це монети, грошові сурогати, нагороди, бони, цінні папери, шати до ікон та ін. Привернули увагу студентів-іноземців монети, знайдені на території міста, часів Кн. Острозьких, польські та українські монети.
Сподобалась студентам також колекція пам'ятних та ювілейних монет Національного банку України, яка є однією з двох в Україні.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку