СТАЖУВАННЯ У ЗАКОРДОННОМУ ВНЗ ВІДБУЛОСЯ!

10 листопада у приміщенні ННІ економіки і менеджменту відбулося вручення сертифікатів з піврічного стажування у Міжнародному інституті інновацій «Освіта-наука-розвиток» для викладачів НУВГП та інших вищих навчальних закладів України.

Необхідність організації такого стажування зумовлена наказом МОН України «Про затвердження Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам» від 14.01.2016, № 13.
Стажування виникло із нашої тривалої співпраці із польськими колегами починаючи із 2013 р. спільних конференцій, видання наукових праць, навчальних посібників, монографій, наукового журналу «IJONES», що отримав цитування у науковометричній базі Копернікус.

За активної підтримки ректорату НУВГП, особливо директорату ННІ економіки та менеджменту сформовано першу групу викладачів у складі 50 осіб у травні цього року. До них долучитися з часом понад 100 провідних науковців України, Польщі та Словаччини. Всього було отримано понад 170 анкет.

Стажування відповідає вимогам МОН України та має 5 кредитів (150 год) і терміном проведення шість місяців.

На зустрічі були присутні особи, найбільше причетні до організації стажування – це ректор Міжнародного інституту інновацій «Освіта-Наука-Розвиток» доктор Сильвія Гвожьджєвіч та директор ННІ економіки та менеджменту Валюх Андрій Миколайович – який надавав організаційну й фінансову підтримка з наукової співпраці між Україною та Польщею.

Гостями заходу були такі науковці ВНЗ України як Павло Ільчук – д.е.н., Львівський національний політехнічний університет, Олена Зиза – к.е.н., доцент, Донецький національний університет економікии і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (м. Кривий Ріг), Лариса Проданова – д.е.н., професор Чернівецького національного технологічного університету, Олена Фоміна – к.е.н., доцент, Донецький національний університет економікии і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (м. Кривий Ріг), Юлія Пелех – к.е.н., доцент, Львівський університет торгівлі і економіки, пані Вікторія Едер – Українсько-Польський освітній центр «Навчайся у Польщі» (м. Харків).

На урочистому врученні виступили: директор інституту економіки та менеджменту НУВГП, к.е.н., доцент Валюх А.М., доктор Сильвія Гвожьджєвіч, ректор Міжнародного інституту інновацій «Освіта-Наука-Розвиток», Якимчук А. Ю., д.е.н., професор кафедри державного управління, документозавства та інформаційної діяльності.

Усі учасники обговорили перспективи подальшої співпраці у напрямі наукових досліджень, видання спільних монографій, посібників, статей, розроблення проектів із польськими партнерами.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку