Співпрацюємо із Рівненською обласною універсальною науковою бібліотекою

21.03.2023 для здобувачів вищої освіти ОП «Управління інформаційними комунікаціями» і ОП «Публічне управління та адміністрування» НУВГП директор Комунального закладу «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека»  Валентина Ярощук провела цікаву ознайомчу екскурсію на тему «Сучасна бібліотека, яка вона?»

У присутності здобувачів було підписано Меморандум про співпрацю між кафедрою публічного управління, адміністрування та інформаційної діяльності НУВГП і КЗ «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» стосовно:
- участі провідних фахівців бібліотеки в удосконаленні та актуалізації освітніх програм;
- залучення працівників закладу як гостьових лекторів до навчання та викладання;
- участі фахівців Рівненської обласної бібліотеки, науково-педагогічних працівників і здобувачів кафедри НУВГП у регіональних, національних та міжнародних освітніх і наукових програмах/проєктах;
- обміну фахівців з метою реалізації академічної мобільності;
- практичної підготовки та надання можливості проходження практик здобувачам освітніх програм кафедри;

- обміну науковими, теоретико-методологічними знаннями та документно-інформаційними ресурсами та ін.