Співпраця кафедри обліку і аудиту з профільною Школою бізнесу Рівненського міського Палацу дітей і молоді

Співпраця кафедри обліку і аудиту з профільною  Школою  бізнесу Рівненського міського Палацу дітей і молоді

Серед нових форм співпраці кафедри обліку і аудиту з профільною Школою бізнесу Рівненського міського Палацу дітей і молоді – участь викладачів кафедри у проведення відкритого уроку на базі провідної аудиторської фірми нашої області «Нива-Аудит». З цікавістю учні слухали про свої майбутні горизонти від фахівців, за плечима яких – роки цікавої бухгалтерської та аудиторської практики, результати творчої наукової роботи, в підсумку – задоволення від обраної професійної стежки, а саме: д.е.н., професора, завідувача кафедри обліку і аудиту Лазаришиної І.Д., професора кафедри, д.е.н. Левицької С.О., к.е.н. доц. кафедри Антонюк О.Р., старшого викл. кафедри Боровика О.М.

З готовністю підтримали майбутні випускники ідею проведення наступних заходів - брейн-рингу, участі як доповідачів в студентських конференціях, відкритих економічних уроків та ін.

Проф. Лазаришина І.Д., Левицька С.О.