Співпраця кафедри обліку і аудиту з Бізнес-школою Палацу дітей і молоді

Гарною традицією в співпраці кафедри обліку і аудиту з Бізнес-школою Палацу дітей і молоді стали уроки економіки. Сьогодні тематика - основні питання економічних дисбалансів, а саме: заробітна плата та наші доходи, роль сучасної системи оподаткування в розвитку національного виробництва та ін. З цікавістю сприйняли майбутні економісти виступ магістра спеціальності «Облік і оподаткування» Оксани Хомич (не тільки успішної студентки, а й практикуючого помічника-аудитора однієї з провідних аудиторських фірм нашої області). Обговорили на цей навчальний рік наші зустрічі, згадали (щиро!) теплим словом участь в минулорічних наших конференціях та брейн-рингах. Звичайно, далеко не всі стануть через рік-два нашими студентами, але попри зрозуміле бажання вузів залучити до вітчизняної вищої освіти іноземну молодь, найдорожчими і найвибагливішими учнями залишаються для нас земляки з допитливо-оптимістичними юнацькими очима.  Саме їх дороги з роками десь перетнуться з нашими: «Ви нас так навчили…(дай Боже, щоб у цих словах було більше тепла і радості !)».

Професор кафедри обліку і аудиту Світлана Левицька

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку