"Школа Доброго врядування" запрошує

Шановне студентство!

З Новорічними та Різдвяними святами!

Подарунок від кафедри державного управління, документознавства та інформаційної діяльності під ялинку.
У рамках неформальної освіти НУВГП можна отримати додаткові бали та сертифікати про засвоєння всіх або окремих блоків програми "Школи Доброго врядування" у лютому 2022 року.
Разом з представниками   влади, органів місцевого самоврядування , громадськими активістами спробуємо навчити та зацікавити вас у такому:
Як функціонує держава та громади?
Чому та як обирають керівництво державою та громадами?
Чи подобається вам як працює поліція, суди, прокуратура та інші державні органи?
Громадянська активність - чи  потрібно це нам? Ці та інші питання будуть розкриватись в рамках школи.
Додатково стежте за анонсом програми роботи "Школи доброго врядування", тематикою, спікерами, місцем та датами проведення занять.

Просимо на кафедральну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  повідомити кого зацікавила ця пропозиція. Будемо формувати групи для зручності навчання.

Наша подія у Facebook https://www.facebook.com/events/265196592267245

Кафедра державного управління, документознавства та інформаційної діяльності