Школа соціально-економічних досліджень розпочала свою роботу!

Щиро вітаємо наших майбутніх студентів, невтомних дослідників, вихованців Рівненської малої академії наук учнівської молоді з початком роботи літнього профільного збору за напрямом «Соціально-економічні дослідження»!

Школа розпочала свою роботу на базі КП ДСОК «Електронік-Рівне». 25 червня відбулось її урочисте відкриття, і від сьогодні юні дослідники мають змогу не лише вивчати теоретичні основи економічної науки, але й запропонувати власні найсміливіші ідеї та обґрунтувати їх економічну доцільність. Саме так! Адже наші наймолодші академіки ще на початку роботи школи отримали перше в своєму житті реальне бізнес-замовлення: їм належить розробити бізнес-план розвитку нового напрямку діяльності в «Електроніку». А ще за два тижні роботи потрібно ознайомитись з прикладними аспектами соціальної економіки, економіки туризму, аналізу бізнес-середовища розвитку соціально-економічних проектів – словом, з багатьма цікавими і актуальними економічними напрямками. Організовувати їх навчання і дослідження будуть досвідчені наставники, викладачі ННІЕМ. Протягом двох тижнів з дітьми будуть працювати 6 кандидатів наук: Дорошенко О.О., Рощик І.А., Самолюк Н.М., Солодкий В.О., Шишкіна О.О., Юрчик Г.М. Керівник збору – д.е.н., професор Міщук Г.

Сподіваємось, що наші знання та досвід допоможуть не просто корисно та приємно провести час талановитим дітям, але й закохатись в економіку і… в ННІЕМ також! :)

д.е.н., професор кафедри ТРіП Міщук Г.Ю.