Шановні студенти, їх батьки, викладачі та співробітники інституту!

Шановні студенти, їх батьки, викладачі та співробітники інституту!

 Щиро вітаємо Вас із одним із найважливіших днів у нашому з Вами житті – Днем знань!

 1 вересня розпочинаються не тільки навчальні заняття, 1 вересня – це початок студентського життя першокурсників, новий виток життєвої стежини вже досвідчених студентів, і щорічне професійне свято тих людей, які спрямовують їх на цьому шляху.

 Сьогодні ми значно розширюємо нашу інститутську дружну родину і точно знаємо, що вона поповнюється розумними, амбітними, цілеспрямованими, неординарними молодими людьми – майбутніми професіоналами, що будуть розбудовувати нашу незалежну державу.

 Тому в цей день хочемо побажати студентам величезного натхнення та реалізації найсміливіших задумів, сподівань, які були в основі вибору нашого університету! А викладацькому колективу навчально-наукового інституту економіки та менеджменту із вдячністю за щоденну творчу роботу бажаємо зустріти цей новий навчальний рік сповненими сил, енергії, оптимізму для виховання майбутньої еліти української нації!

Директорат навчально-наукового інституту економіки та менеджментуназад


Знайшли помилку? Виділіть текст та натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні напишіть свій варіант або характер помилки