Шановні студенти, їх батьки, викладачі та співробітники інституту!

Щиро вітаємо Вас із одним із найважливіших днів у нашому з Вами житті – Днем знань!

1 вересня розпочинаються не тільки навчальні заняття, 1 вересня – це початок студентського життя першокурсників, новий виток життєвої стежини вже досвідчених студентів, і щорічне професійне свято тих людей, які спрямовують їх на цьому шляху.

Сьогодні ми значно розширюємо нашу інститутську дружну родину і точно знаємо, що вона поповнюється розумними, амбітними, цілеспрямованими, неординарними молодими людьми – майбутніми професіоналами, що будуть розбудовувати нашу незалежну державу.

Тому в цей день хочемо побажати студентам величезного натхнення та реалізації найсміливіших задумів, сподівань, які були в основі вибору нашого університету! А викладацькому колективу навчально-наукового інституту економіки та менеджменту із вдячністю за щоденну творчу роботу бажаємо зустріти цей новий навчальний рік сповненими сил, енергії, оптимізму для виховання майбутньої еліти української нації!

Директорат навчально-наукового інституту економіки та менеджменту

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку