Семінар на тему: "Інформаційні технології в підготовці фахівців за спеціальністю "Облік і оподаткування"

14.11.17 для студентів та викладачів Рівненського коледжу економіки та бізнесу спеціальності "облік і оподаткування" в НУВГП проведений семінар на тему "Інформаційні технології в підготовці фахівців за спеціальністю "облік і оподаткування". Доцент кафедри обліку і аудиту Алла Павлівна Сиротинська зробила огляд сучасних інформаційних систем, представила ті з них, що використовуються в навчанні студентів спеціальності "облік і оподаткування" та окреслила тенденції розвитку технологій для роботи фахівців з обліку та оподаткування.

В.о. завідувача кафедри обліку і аудиту Наталя Миколаївна Позняковська розповіла студентам та викладачам Рівненського коледжу економіки та бізнесу про навчання в НУВГП за спеціальністю "облік і оподаткування", спільні навчальні проекти кафедри обліку і аудиту і представників бізнесу та цікаві події студентського життя.

Дружня атмосфера та сучасна аудиторія залишили приємні враження від події в студентів та викладачів.

Знайшли помилку? Натисність Ctrl+Enter. У спливаючому вікні опишіть цю помилку